Mehriban Əliyevadan Bilik Günü ilə bağlı paylaşım - FOTO
​Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva Bilik Günü ilə bağlı məktəbliləri və tələbələri təbrik edib.
O, fikirlərini rəsmi “Instagram” hesabında paylaşıb:
“Sizi yeni dərs ilinin başlanması münasibətilə təbrik edirəm! Ümid edirəm ki, yüksək nəticə əldə etmək və əla qiymətlər almaq, bilikli, savadlı şəxs və Azərbaycanın layiqli vətəndaşı olmaq üçün əlinizdən gələni əsirgəməyəcəksiniz. Hər birinizə möhkəm cansağlığı, gümrahlıq, zehin açıqlığı, əzmkarlıq və öyrənmək həvəsi arzulayıram! Bilik Gününüz mübarək!”
Əziz məktəblilər və tələbələr! ⠀ Sizi yeni dərs ilinin başlanması münasibətilə təbrik edirəm! Ümid edirəm ki, yüksək nəticə əldə etmək və əla qiymətlər almaq, bilikli, savadlı şəxs və Azərbaycanın layiqli vətəndaşı olmaq üçün əlinizdən gələni əsirgəməyəcəksiniz. Hər birinizə möhkəm cansağlığı, gümrahlıq, zehin açıqlığı, əzmkarlıq və öyrənmək həvəsi arzulayıram! Bilik Gününüz mübarək! ⠀ Дорогие школьники и студенты! ⠀ Поздравляю вас с началом нового учебного года. Надеюсь, вы приложите все усилия, чтобы добиться высоких результатов и отличных оценок. А значит – стать умными, грамотными людьми, достойными гражданами Азербайджана. Желаю каждому из вас крепкого здоровья, бодрости, открытости ума, усердия и любознательности! С Днём знаний!