İlham Əliyev Polşa prezidenti ilə danışıqlarda - YENİLƏNİB + FOTO
Mayın 31-də rəsmi qarşılanma mərasimindən sonra Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin və Polşa Respublikasının Prezidenti Andjey Dudanın təkbətək görüşü olub.
Azərbaycan Respublikasına rəsmi səfərə gələn Polşa Respublikasının Prezidenti Andjey Dudanın mayın 31-də rəsmi qarşılanma mərasimi olub.
AZƏRTAC xəbər verir ki, Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev Polşa Prezidenti Andjey Dudanı qarşılayıb.
Fəxri qarovul dəstəsinin rəisi Polşa Prezidentinə raport verib.
Prezident İlham Əliyev və Prezident Andjey Duda fəxri qarovul dəstəsinin qarşısından keçiblər.
Polşa Prezidenti Azərbaycan əsgərlərini salamlayıb.
Polşanın və Azərbaycanın dövlət himnləri səslənib.
Azərbaycanın dövlət və hökumət nümayəndələri Prezident Andjey Dudaya, Polşa nümayəndə heyətinin üzvləri Prezident İlham Əliyevə təqdim olunub.
Fəxri qarovul dəstəsi hərbi marşın sədaları altında Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin və Polşa Prezidenti Andjey Dudanın qarşısından keçib.

Переговоры Ильхама Алиева и Президента Польши - ОБНОВЛЕНО + ФОТО
31 мая после официальной церемонии встречи состоялась встреча Президента Азербайджана Ильхама Алиева и Президента Польши Анджея Дуды один на один.
31 мая состоялась официальная церемония встречи Президента Польши Анджея Дуды, прибывшего с официальным визитом в Азербайджан.
Как сообщает АЗЕРТАДЖ, Президент Азербайджана Ильхам Алиев встретил Президента Анджея Дуду.
Начальник почетного караула отрапортовал Президенту Польши.
Президент Ильхам Алиев и Президент Анджей Дуда обошли строй почетного караула.
Президент Польши поприветствовал азербайджанских солдат.
Прозвучали государственные гимны Польши и Азербайджана.
Представители государства и правительства Азербайджана были представлены Президенту Анджею Дуде, а члены польской делегации - Президенту Ильхаму Алиеву.
Под звуки военного марша почетный караул прошел перед Президентом Азербайджана Ильхамом Алиевым и Президентом Польши Анджеем Дудой.