İlham Əliyev: Azərbaycan dünyada çox böyük hörmətə malik olan bir ölkədir
Biz bundan sonra da uğurla inkişaf edəcəyik. Ordu quruculuğu, iqtisadi potensialın, beynəlxalq mövqelərimizin möhkəmlənməsi – bütün bu istiqamətlər üzrə uğurlu siyasət aparılır.
Bu fikirləri Prezident İlham Əliyev Biləsuvar rayon ictimaiyyətinin nümayəndələri ilə görüşdə bildirib.
“Bu gün Azərbaycan dünya miqyasında çox böyük hörmətə malik olan bir ölkədir, sabitlik adasıdır, təhlükəsizlik adasıdır, inkişaf, quruculuq yeridir. Bunun təməlində Azərbaycan xalqının zəhməti, xalq-iqtidar birliyi dayanır”, – deyə dövlət başçısı vurğulayıb.скачать dle 11.3

Президент: Азербайджан пользуется огромным уважением в мире
Сегодня Азербайджан является страной, пользующейся огромным уважением в мировом масштабе, островом стабильности, безопасности, пространством развития, созидания. В основе этого лежат труд азербайджанского народа, единство народа и власти.
Как передает Median.Az со ссылкой на АЗЕРТАДЖ, об этом заявил президент Азербайджана Ильхам Алиев во вторник на встрече с представителями общественности в Билясуварском районе.
«Мы и впредь будем успешно развиваться. Армейское строительство, укрепление экономического потенциала, наших международных позиций - по всем этим направлениям проводится успешная политика», - подчеркнул глава государства.скачать dle 11.3