Xankəndidə "Qış nağılı" yarmarkası başlayıb - Video
Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı münasibətilə dekabrın 27-də Xankəndi şəhərində "Qış nağılı" adlı yarmarka fəaliyyətə başlayıb.
"Report"un Qarabağ bürosunun məlumatına görə, yanvarın 5-dək davam edəcək yarmarka Xankəndi şəhərində, Ağdərə və Xocalı rayonlarında Azərbaycan Respublikası Prezidentinin xüsusi nümayəndəliyinin dəstəyi, Bərpa, Tikinti və İdarəetmə Xidmətinin təşkilatçılığı ilə artıq 2-ci dəfədir, keçirilir.
Yarmarka şəhərin Zəfər meydanında təşkil edilib. Yarmarkada 30-dək şirkət öz məhsulları ilə təmsil olunur.скачать dle 11.3

В Ханкенди проходит новогодняя ярмарка "Зимняя сказка" - Видео
В городе Ханкенди 27 декабря открылась ярмарка "Зимняя сказка" по случаю Дня солидарности азербайджанцев всего мира и Нового года.
Как сообщает карабахское бюро Report, ярмарка, которая продлится до 5 января, проводится уже второй раз при поддержке специального представительства президента Азербайджана в городе Ханкенди, Агдеринском и Ходжалинском районах, организатором выступает Служба восстановления, строительства и управления.
Мероприятие, на котором представлена продукция около 30 компаний, организовано на городской площади "Зафар" (Победы).скачать dle 11.3