Manaf Ağayevin oğlu işdən çıxarıldı - SƏBƏB
Tanınmış müğənni Manaf Ağayevin oğlu Elçin Ağayev Bakı Sağlamlıq Mərkəzindəki vəzifəsindən kənarlaşdırılıb.
Modern.az-a istinadən xəbər verir ki, Elçin Ağayev üç ay öncə Səhiyyə Nazirliyinin Bakı Sağlamlıq Mərkəzində direktorun məsləhətçisi vəzifəsinə təyin olunmuşdu.
Qeyd edək ki, bir neçə gün öncə bəzi KİV-də yazıldığı kimi, burada "direktorun müşaviri" vəzifəsi yoxdur, Elçin Ağayevin təyin olunduğu vəzifə "direktorun məsləhətçi" postu olub.
Manaf Ağayevin oğlu bu postda cəmi üç ay işləyib və sentyabr ayında işdən çıxarılıb. Onun işdən çıxarılma səbəbi etimadı doğrultmamasıdır.
Elçin Ağayev daha əvvəl Tibbi Ərazi Bölmələrini İdarəetmə Birliyinin (TƏBİB) Monitorinq və Daxili Təhqiqat Departamentinin müdiri vəzifəsində çalışıb.скачать dle 11.3

Сын Манафа Агаева освобожден от должности - ПРИЧИНА
Сын известного певца Манафа Агаева Эльчин Агаев был освобожден от должности в Бакинском центре здоровья Министерства здравоохранения.
Как сообщает modern.az, Э.Агаев был назначен на должность советника директора три месяца назад.
Отметим, что, как писали некоторые СМИ несколько дней назад, здесь нет должности "советника директора", а должность, на которую был назначен Эльчин Агаев, была "консультант директора".
Сын Манафа Агаева проработал на этой должности всего три месяца и был уволен в сентябре. Причиной его увольнения является то, что он не оправдал доверия.
Ранее Э.Агаев работал на должности руководителя Департамента мониторинга и внутренних расследований Объединения по управлению медицинскими территориальными подразделениями (TƏBİB).скачать dle 11.3