Apellyasiya komissiyasının fəaliyyətə başlayacağı tarix açıqlandı
Bakı Şəhəri üzrə Təhsil İdarəsinin (BŞTİ) tabeliyindəki məktəbəqədər təhsil müəssisələrinə təsərrüfat müdiri vəzifəsinə işə qəbul üzrə müsabiqənin müsahibə mərhələsinin nəticələri ilə bağlı Apellyasiya komissiyası fəaliyyətə başlayacaq.
Bildirilib ki, müsahibə mərhələsində uğur qazanmayan namizədlər bu gün və sabah saat 14:30-16:30 aralığında BŞTİ-yə yaxınlaşaraq komissiyaya müraciət edə bilərlər.
Müraciət edən hər bir şəxsin şəxsiyyətini (şəxsiyyət vəsiqəsi), təhsilini və iş fəaliyyətini (olduğu təqdirdə) təsdiq edən sənədləri özü ilə gətirməsi vacibdir.
Müsahibədə iştirak etmiş şəxslərin nəticələri barədə məlumat onların qeydiyyatdan keçdikləri telefon nömrəsinə SMS vasitəsilə göndərilib.скачать dle 11.3

Апелляционная комиссия начинает работу для кандидатов на должность завхоза в дошкольных учреждениях
Начала работу Апелляционная комиссия по результатам этапа собеседования конкурса по приему на должность заведующего хозяйством в дошкольных образовательных учреждениях, подведомственных Управлению образования города Баку.
Как сообщили в структуре, кандидаты, не прошедшие этап собеседования, могут обратиться в комиссию сегодня и завтра с 14:30 до 16:30, посетив вышеупомянутое управление.
При обращении каждому заявителю необходимо иметь при себе документы, подтверждающие личность (удостоверение личности), образование и трудовую деятельность (при наличии).
Информация о результатах собеседования была отправлена участникам посредством SMS на телефонные номера, указанные при регистрации.скачать dle 11.3