05.09.2025 16:38 900
Rusiyada təhlükəsizlik qüvvələri 31 yaşlı rusiyalı aktrisa Aqlaya Tarasovanı Domodedovo hava limanında üzərində narkotiklə saxlayıblar.
Bu barədə TASS-a hüquq-mühafizə orqanlarından məlumat verilib.
"Tarasova Domodedovo hava limanında narkotiklə saxlanılıb. İlkin olaraq, onun veypindən (elektron siqaret) həşiş yağı aşkar edilib", - deyə məlumatda bildirilib.
Mənbənin sözlərinə görə, faktla bağlı narkotik qaçaqmalçılığı maddəsi üzrə cinayət işi açılıb.
Qeyd edək ki, Aqlaya Tarasova aktrisa Kseniya Rappoportun qızıdır. Tarasova "İnternlər", "Prinsipsizlər" seriallarında, "Buz", "Buz-2", "Buz-3" və "Xolop-2" filmlərindəki rolları ilə tanınır.скачать dle 11.3

СМИ: Аглаю Тарасову задержали с наркотиками в аэропорту Домодедово
Силовики задержали 31-летнюю российскую актрису Аглаю Тарасову в аэропорту Домодедово с наркотиками.
"Тарасова задержана с наркотиками в аэропорту Домодедово. Предварительно, у нее обнаружили масло гашиша в вейпе", - сказал собеседник агентства.
По его словам, возбуждено уголовное дело по статье о контрабанде наркотиков.
Аглая Тарасова - дочь актрисы Ксении Раппопорт. Тарасова известна по ролям в сериалах "Интерны", "Беспринципные", фильмах "Лед", "Лед-2", "Лед-3" и "Холоп-2".