Leyla Əliyeva Azərbaycanın süvarilər dəstəsinin Britaniyadakı çıxışından görüntülər paylaşdı - VİDEO
19.05.2025 16:52 1 140
Birləşmiş Krallıqda ənənəvi olaraq təşkil edilən "Vindzor Kral Atçılıq Şousu - 2025" mayın 16-da start götürüb və bu gün başa çatıb.
Şouda ölkəmiz Heydər Əliyev Fondunun dəstəyi və Azərbaycan Respublikası Atçılıq Federasiyasının təşkilatçılığı ilə ilk dəfə olaraq 130 nəfərlik nümayəndə heyəti ilə təmsil olunub.
Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva sosial şəbəkə hesabında "Vindzor Kral Atçılıq Şousu - 2025"dən maraqlı görüntülər paylaşıb.

Лейла Алиева поделилась интересными кадрами с Виндзорского королевского конного шоу - ВИДЕО
В Соединенном Королевстве 16 мая стартовало традиционное Виндзорское королевское конное шоу - 2025, которое завершилось сегодня.
Наша страна впервые была представлена на шоу делегацией из 130 человек при поддержке Фонда Гейдара Алиева и организации Федерации конного спорта Азербайджанской Республики.
Вице-президент Фонда Гейдара Алиева, учредитель и руководитель Общественного объединения IDEA Лейла Алиева поделилась в своем официальном Instagram-аккаунте интересными кадрами с Виндзорского королевского конного шоу - 2025.скачать dle 11.3