İrəvanda atışma baş verib, yaralanan var
Bildirilib ki, aprelin 14-də təxminən saat 01:50-də polisə Maştots prospektində atəş səslərinin eşidildiyi barədə məlumat daxil olub. Hadisə nəticəsində “Cadillac” markalı avtomobilinin ön şüşəsi, həm də park edilmiş “Jeep” avtomobili zədələnib.
Məlumata görə, Gürcüstan dövlət nömrə nişanlı “Cadillac” markalı avtomobildə olan vətəndaşa ilkin tibbi yardım göstərdikdən sonra o xəstəxanaya çatdırılıb.
Qeyd olunub ki, hadisə yerindən 20-30 metr məsafədə 10-dan çox giliz, dörd güllə və qan izləri aşkar edilib.скачать dle 11.3

В Ереване произошла стрельба, один человек госпитализирован
В полицию 14 апреля около 01:50 поступила информация о том, что на проспекте Маштоца раздались выстрелы, в результате было повреждено не только лобовое стекло автомобиля Cadillac, но и припаркованного автомобиля Jeep.
Врачи оказали первую помощь гражданину, находившемуся в Cadillac с грузинскими номерными знаками, после чего доставили его в больницу. Он получил огнестрельное ранение в область головы и находился без сознания.
Патрульные обнаружили на разных участках в 20-30 метрах от места происшествия более 10 гильз от пистолета "Макаров", четыре пули и следы крови.скачать dle 11.3