MOK-un vitse-prezidentləri seçilib
Fevralın 18-də Milli Olimpiya Komitəsinin (MOK) lX Hesabat-seçki baş məclisindən sonra qurumun İcraiyyə Komitəsinin yeni tərkibdə ilk iclası olub.
İclasda Azər Əliyev Milli Olimpiya Komitəsinin baş katibi, Çingiz Hüseynzadə vitse-prezidenti və İcra Aparatının rəhbəri, Zemfira Meftahətdinova və Fərid Mansurov isə MOK-un digər vitse-prezidentləri seçiliblər.
Ç.Hüseynzadə İcraiyyə Komitəsinin yeni seçilmiş üzvlərini təbrik edərək, onlara ölkəmizdə idman və Olimpiya Hərəkatındakı fəaliyyətlərində uğurlar arzulayıb.скачать dle 11.3

Избраны вице-президенты Национального олимпийского комитета
18 февраля после IX Отчетно-выборной генеральной ассамблеи Национального олимпийского комитета (НОК) Азербайджана состоялось первое заседание Исполнительного комитета организации в новом составе.
На заседании Азер Алиев был избран генеральным секретарем НОК, Чингиз Гусейнзаде - вице-президентом и руководителем Исполнительного аппарата, а Земфира Мефтахетдинова и Фарид Мансуров - другими вице-президентами НОК.
Ч.Гусейнзаде поздравил новоизбранных членов Исполкома и пожелал им успехов в деятельности в области спорта и олимпийского движения в нашей стране.скачать dle 11.3