Serxio Aquero "Mançester Siti"yə görə 10 min dollar ziyana düşdü
Argentina millisinin sabiq hücumçusu Serxio Aquero UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsi çərçivəsində keçirilən "Mançester Siti" - "Real Madrid" matçına qoyulan mərcə görə on min dollar itirib.
"Onze Mondial"a istinadən xəbər verir ki, İngiltərə nəhənginin sabiq forvardı matçın ilk yarısında ən azı iki qolun vurulacağına mərc edib. Lakin ilk 45 dəqiqədə cəmi bir qol qeydə alınıb. Qolu "şəhərlilər"in norveçli hücumçusu Erlinq Holand vurub.
Bundan əlavə Serxio Aquero "Real Madrid" klubunun "Mançester Siti" ilə görüşdə qalib gəlməyəcəyini əks təqdirdə isə cinsi orqanını kəsəcəyini vəd etmişdi.
Qarşılaşma "Real Madrid"in 3:2 hesablı əzmkar qələbəsi ilə başa çatıb. "Kral" klubunun Xosep Qvardiolanın komandası ilə cavab oyunu gələn həftə Madriddə baş tutacaq.скачать dle 11.3

Агуэро проиграл 10 000 долларов из-за ставки на матч "Манчестер Сити" - "Реал"
Бывший нападающий "Манчестер Сити" Серхио Агуэро проиграл 10 000 долларов из-за ставки на то, что в первом тайме встречи стыкового раунда Лиги чемпионов УЕФА между "горожанами" и "Реалом" будет забито не менее двух мячей.
Об этом сообщает испанский портал Onze Mondial.
По информации источника, эта ставка была сделана в рамках партнёрства с одним из брендов онлайн-ставок.
Напомним, в первом тайме встречи единственный мяч забил норвежский форвард "Манчестер Сити" Эрлинг Холанд. Встреча завершилась победой испанской команды со счётом 2:3.
Ранее сообщалось, что Агуэро заявил о готовности отрезать себе тестикулы в случае поражения "горожан" от мадридского "Реала" в матче Лиги чемпионов.