Prezident İlham Əliyev 1 saylı seçki məntəqəsində səs verib
AZƏRTAC-a istinadən xəbər verir ki, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev Bakı şəhərinin 7 saylı Səbail seçki dairəsinin 6 nömrəli orta məktəbdə yerləşən 1 saylı seçki məntəqəsində səs verib.
Prezident İlham Əliyev səsvermə otağına daxil olub seçki bülletenini alaraq kabinəyə keçib və sonra bülleteni qutuya salıb.
Qeyd edək ki, Bakı şəhərinin 7 saylı Səbail seçki dairəsinin 1 saylı seçki məntəqəsində 576 seçici qeydiyyata alınıb. Bu seçki dairəsi üzrə 31 namizəd mübarizə aparır.скачать dle 11.3

Президент Ильхам Алиев проголосовал на избирательном участке №1
Как сообщает АЗЕРТАДЖ, Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев проголосовал на избирательном участке №1, расположенном в средней школе №6 Сабаильского избирательного округа №7 города Баку.
Войдя в помещение для голосования, Президент Ильхам Алиев взял избирательный бюллетень, прошел в кабину и затем опустил бюллетень в урну.
Отметим, что на избирательном участке №1 Сабаильского избирательного округа №7 города Баку зарегистрировано 576 избирателей. По этому округу борьбу ведет 31 кандидат.скачать dle 11.3