Bakıda məşhur restoranın qarşısında kütləvi DAVA: Araşdırmalara başlanıldı - VİDEO (YENİLƏNİB)
Paytaxtın Əhmədli qəsəbəsində yerləşən "Təbrik" şadlıq sarayının həyətindəki kütləvi dava ilə bağlı ərazi üzrə müvafiq polis şöbəsində araşdırmalara başlanılıb.
Bu barədə oxu.az-a Daxili İşlər Nazirliyinin Mətbuat Xidmətinin əməkdaşı polis leytenantı Elbrus İbrahimov bildirib.
"Qeydə alınan insidentdə iştirak edən şəxslər müəyyən olunub və izahatları alınıb",- deyə E.İbrahimov əlavə edib.
Bakıda məşhur restoranda kütləvi dava düşüb.
Bu barədə görüntülər sosial şəbəkələrdə yer alıb.
Belə ki, paytaxtın Əhmədli qəsəbəsində yerləşən "Təbrik" şadlıq sarayının həyətində bir qrup şəxs arasında mübahisə yaranıb, daha sonra əlbəyaxa davaya çevrilib.

Массовая драка во дворе одного из бакинских ресторанов: начато расследование - ВИДЕО (ОБНОВЛЕНО)
В бакинском поселке Ахмедли во дворе дворца торжеств Təbrik произошла массовая драка. В связи с этим в местном отделении полиции уже начато расследование.
Об этом oxu.az сообщил сотрудник пресс-службы Министерства внутренних дел Азербайджана лейтенант полиции Эльбрус Ибрагимов.
"Личности участников потасовки установлены, у них взяты объяснения", - добавил Э.Ибрагимов.
В социальных сетях распространились кадры массовой драки.
Утверждается, что видео снято во дворе дворца торжеств Təbrik, расположенного в поселке Ахмедли.
На записи видно, как между несколькими мужчинами, предположительно, гостями свадебной церемонии, возник спор, который затем перерос в потасовку.
Причина произошедшего пока неизвестна.