Əri tərəfindən öldürülən qadının son istəyi nə olub? - Ucardakı dəhşətli qətlin TƏFƏRRÜATI (VİDEO)
Belə ki, kənd sakini, 1979-cı il təvəllüdlü Kamil Qarayev ailə münaqişəsi zəminində həyat yoldaşı, 1993-ci il təvəllüdlü Rəvanə İsmayılovaya bıçaqla çoxsaylı bıçaq xəsarəti yetirərək onu öldürüb.
"Rəvanə mənə dedi ki, "su gətir". Mətbəxə çatanda onun qışqırıq səslərini eşitdim. Beş ildir ki bu ailədə gəlinəm, Rəvanə həmişə yoldaşı tərəfindən döyülürdü" - deyə Şəfəq İsmayılova bildirib.
Qeyd edək ki, R. İsmayılova Kamil Qarayevin üçüncü həyat yoldaşı olub. Hadisədən sonra könüllü olaraq polisə təslim olan Kamil Qarayev prokurorluq tərəfindən şübhəli şəxs qismində tutulub. Faktla bağlı Ucar Rayon Prokurorluğunda araşdırma aparılır.

Стали известны подробности убийства жителем Уджарского района своей супруги - ВИДЕО
Согласно информации, в ходе семейного конфликта местный житель Кямиль Гараев (1979 г.р.) убил свою жену Равану Исмайылову (1993 г.р.), нанеся ей множественные ножевые ранения.
"Равана попросила меня принести воды. Когда я дошла до кухни, услышала ее крики. Уже пять лет я являюсь членом этой семьи в качестве невестки и знаю, что Кямиль часто избивал свою супругу", - сообщила Шафаг Исмайылова.
Отмечается, что Р.Исмайылова была третьей женой К.Гараева. После произошедшего мужчина добровольно сдался полиции и был задержан в качестве подозреваемого.