Bakıda kişi nişanını iki dəfə pozan sevgilisini döydü
"Qaynarinfo"nun məlumatına görə, 1992-ci ildə Ağdam rayonu, Əliağalı kəndində anadan olmuş Rauf Kərimov (şərti) barəsində İnzibati Xətalar Məcəlləsinin 157-ci maddəsi ilə protokol tərtib edilib və iş məhkəməyə göndərilib.
Məhkəmədə məlum olub ki, Rauf əvvəllər münasibətdə olduğu S.M. adlı qadını Nərimanov rayonu, Ağa Nemətulla küçəsində döyərək xəsarət yetirib. O, qadını döyməsinə səbəb kimi onun evlənməsinə mane olması ilə göstərib:
"İki dəfə nişanlanmağıma mane oldu. Hətta iyul ayının 5-də nişanım olmalı idi, lakin həmin xanıma görə baş tutmadı. Dəfələrlə ondan polisə şikayət etmişəm. Onunla danışdığıma görə peşmanam".

В Баку мужчина избил женщину, которая дважды помешала ему обручиться
Как сообщает Qaynarinfo, в отношении уроженца села Алиагалы Агдамского района Рауфа Керимова (имя и фамилия условные - ред., 1992 г.р.) был составлен протокол по статье 157 Кодекса об административных проступках, дело направлено в суд.
В суде выяснилось, что Рауф избил С.М., с которой ранее состоял в любовных отношениях, на улице Ага Нейматуллы в Наримановском районе. Он объяснил причину избиения тем, что она мешала ему жениться.
"Она дважды помешала мне обручиться. У меня 5 июля должна была состояться помолвка, но ее не произошло из-за этой женщины. Я неоднократно жаловался на нее в полицию. Сожалею, что у меня были с ней отношения", - сказал он.