İlham Əliyevdən yüksək vəzifəyə TƏYİNAT
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin 12 iyun 2024-cü il tarixli 165 nömrəli Sərəncamı ilə Bəhruz Fərman oğlu Bəhramov Azərbaycan Respublikası Dövlət Neft Fondunun (ARDNF) icraçı direktorunun müavini vəzifəsinə təyin edilib.
Bu barədə fond məlumat yayıb.
Bildirilib ki, Bəhruz Bəhramov 2020-ci ildən hazırkı tarixədək ARDNF-nin İcraçı direktorunun müşaviri vəzifəsini icra edib.
Daha öncə ARDNF-nin Risklərin idarə edilməsi və İnvestisiya departamentlərində müxtəlif vəzifələrdə, o cümlədən, 2014-2016-cı illərdə Risklərin idarə edilməsi departamentinin direktor müavini, 2016-2020-ci illərdə Risklərin idarə edilməsi departamentinin direktoru vəzifəsində çalışıb.скачать dle 11.3

Президент Ильхам Алиев произвел назначение на высокую должность
Распоряжением Президента Азербайджана Ильхама Алиева Бахруз Бахрамов назначен на должность заместителя исполнительного директора Государственного нефтяного фонда Азербайджанской Республики (ГНФАР).
Об этом сообщили в фонде.
Отмечается, что Б.Бахрамов с 2020 года по настоящее время занимал должность советника исполнительного директора ГНФАР.
Ранее он работал на различных должностях в департаментах управления рисками и инвестициями ГНФАР, в том числе в 2014-2016 годах был заместителем директора департамента управления рисками, в 2016-2020-ых - директором того же департамента.скачать dle 11.3