Masallıda itkin düşmələri iddia olunan nənə və nəvə barədə RƏSMİ AÇIQLAMA - YENİLƏNİB
Məsələ ilə bağlı DİN-in Mətbuat Xidmətinin Lənkəran regional qrupundan bildirilib ki, Masallı rayon sakini Xanım Abuşovanın itkin düşməsi ilə bağlı informasiya həqiqəti əks etdirmir və qadın hazırda yaşadığı evdədir.
Dekabrın 11-də saat 19 radələrində evdən çıxaraq geri qayıtmayan azyaşlı nəvəsinin tapılması istiqamətində hazırda polis əməkdaşları tərəfindən axtarış tədbirləri həyata keçirilir.
Masallıda nənə və nəvə itkin düşüblər.
APA xəbər verir ki, Mollahəsənli kənd sakini, 1952-ci il təvəllüdlü Xanım Abuşova və nəvəsi 2008-ci il təvəllüdlü Jalə Abuşova dekabrın 11-də evdən şəxsiyyət vəsiqələrini götürərək çıxıblar və geri qayıtmayaraq itkin düşüblər.

ОФИЦИАЛЬНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ в связи с пропавшими в Масаллинском районе женщиной и ее внучкой - ОБНОВЛЕНО
Как сообщили в лянкяранской региональной группе пресс-службы МВД, информация в связи с исчезновением жительницы района Ханым Абушовой не соответствует действительности, в данный момент женщина находится в своем доме.
В настоящее время сотрудники полиции проводят разыскные мероприятия с целью найти несовершеннолетнюю, ушедшую из дома 11 декабря около 19:00.
В селе Моллагасанли Масаллинского района пропали женщина и ее внучка.
Как сообщает АПА, местные жительницы Ханым (1952 г.р.) и Жаля Абушовы (2008 г.р.) 11 декабря ушли из дома, забрав удостоверения личности, и не вернулись.