Baş Prokurorluqdan terrorizm əleyhinə bir neçə dildə maarifləndirici VİDEO
Azərbaycan Respublikasının Baş Prokurorluğu tərəfindən terrorizm, terrorizmin maliyyələşdirilməsi kimi əhəmiyyətli mövzularla bağlı qanunvericiliyin tələblərinin dünya ictimaiyyətinə çatdırılması məqsədilə altı dildə (fransız, ispan, alman, rus, ingilis və ərəb dillərində) maarifləndirici video hazırlanıb.
Baş Prokurorluğun məlumatında videonun yerli və xarici kütləvi informasiya vasitələri, o cümlədən xaricdə yaşayan soydaşlarımız tərəfindən ictimailəşdirilməsi xahiş olunur:
“Erməni hərbi birləşmələri tərəfindən törədilmiş cinayətləri dünya ictimaiyyətinə çatdıraq!”скачать dle 11.3

Генпрокуратура подготовила несколько просветительских роликов по поводу терроризма – ВИДЕО
Генпрокуратурой Азербайджана были подготовлены просветительские видеоролики на нескольких языках (французском, испанском, немецком, русском, английском и арабском) в целях доведения до мировой общественности требований законодательства по поводу терроризма и его спонсирования.
Ведомство просит местные и зарубежные СМИ, в том числе наших граждан, живущих за рубежом, распространить эти материалы:
“Доведем до мировой общественности преступления, совершенные военными соединениями Армении”.скачать dle 11.3